Gizlilik Sözleşmesi

İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır), BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ (bundan böyle BKR BİLİŞİM olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.istanbulkilavuz.com internet adresinde ürün satım yapmak üzere yer alan özel ve/veya tüzel kişi ve/veya kurum (bundan böyle ÜYE olarak anılacaktır) ile BKR BİLİŞİM arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.
 
  İstanbulkilavuz.com’ a Üye olabilmek için Üyelik Formu’nun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan ÜYE kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık olarak doldurulması zorunludur.
 
  ÜYE, BKR BİLİŞİM’ a üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME ‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.


www.istanbulkilavuz.com sitesine üye olan firmaların bilgileri BKR BİLİŞİM tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabilir ve paylaşılabilir. Siteye bırakılan firmalar BKR BİLİŞİM tanıtımları için kullanılacaktır.


Bu üyelik ilişkisi hem sanal hem de yazılı bir ortamda oluştuğu için, ÜYE’nin üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, BKR BİLİŞİM tarafından kabulü ile ŞÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.